Deniz BEKMAN

Deniz BEKMAN

Gazi Üniversitesi İktisat (Kalkınma ve Planlama) ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu olan Deniz Bekman, yüksek lisansını MBA olarak (İnsan Kaynakları) alanında Maltepe Üniversitesi’nde yapmıştır. Halen Gazi Üniversitesinde Doktora çalışmalarına devam etmektedir.

 

Başkent Kariyer Eğitim Kurumları bünyesinde oluşturduğu Başkent İnsan Kaynakları ile, üniversite öğrencilerine, KPSS’ye hazırlanan yeni mezunlara, özel işletmelere ve kendini geliştirmek isteyen herkese Kişisel Gelişim eğitimleri vermiştir. Başlıca verdiği eğitimler; stresle baş etme yöntemleri, toplantı yönetimi, kişisel zaman yönetimi, ekip çalışması, motivasyon, iletişim ve etiketleme, etkili beden dili ve etkili sunum teknikleri, toplam kalite yönetimi, pazarlama, halkla ilişkiler ve insan kaynakları yönetimi eğitimleridir.

 

Eylül 2006 yılında Hizmet İçi Eğitim Danışmanlığı yaptığı Özel Uğurlu Hastanesinde, Kasım 2006'da İnsan Kaynakları Müdürü olarak göreve devam etmiştir.   Personel eğitimleri, oryantasyon, işe uyum ve performans değerlendirme süreçleri, kişisel gelişim eğitimlerinin organizasyonu ve sunumu ile ilgili konularda çalışmalar gerçekleştirmiştir. Ayrıca Yönetim Danışmanı olarak genel yapılanma ve Kalite Sistem Yönetimi üzerinde ekip üyesi olarak çalışmıştır.

 

Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak girdiği MCA Store'da mağaza müdür yardımcılığı, mağaza müdürlüğü, yönetim kurulu asistanlığı, reklam koordinatörlüğü ve son olarak da insan kaynakları yöneticiliği görevlerinde yer almıştır.  Departmanların kurulması, personel eğitimlerinin organize edilmesinde etkin rol almıştır.

 

Sun Akademi, Doğa Okulları, İhtiyaç Akademi Uzaktan Eğitim, BEMAR Kariyer Okulu, İstihdam Akademisi, Başkent İnsan Kaynakları, POLA İnsan Kaynakları, Ajans T1, Özel Uğurlu Hastanesi, MCA, YKM, Özkaynak firmalarının yönetim kadrolarında aktif olarak çalışmıştır. Eğitmenimizin bu süre zarfında eğitim verdiği kamu ve özel kurumları referanslarımız bölümünde inceleyebilirsiniz.

Deniz BEKMAN, sektörde 20 yıllık deneyimi ile Zirve Akademi'de İnsan Kaynakları Eğitmeni olarak kariyerine devam etmektedir.