Yunus Korkmaz

Yunus Korkmaz

 

YUNUS KORKMAZ

 

2015 Yılında SEO ile tanışan Yunus Korkmaz, Sosyal Medya uzmanı ve Jr. SEO olarak 1 Yıl çalıştı. Aldığı eğitimler sonrasında SEO'nun kendisi için en iyi alan olduğu karar vererek dijital ajans tecrübesi edinmek adına Medium SEO Expert görevinde yer aldı. Yunus Korkmaz, 2 Yıldır CRM Medya Reklam ajansında Head Of SEO olarak 20'den fazla markanın SEO projelerini yönetiyor. Markaların dijital platformlardaki varlığını oluşturmasına ve iyileştirmesine yardımcı olmaktadır.

 

Öğrendiği yeni şeyleri internet dünyası ile paylaşmaktan çekinmeyen Yunus Korkmaz, CRM Medya Blog, Godaddy ve kendi internet sitesinde dijital dünyaya ait faydalı içerikler üretmektedir.

 

SEO’nun yanı sıra Google Ads ve Facebook Ads alanlarında bilgisi bulunmaktadır.

 

Yeni şeyler keşfetmeyi, araştırmayı ve öğrendiklerini denemeyi çok seven Yunus Korkmaz şimdiye kadar çeşitli kurumlarda eğitimler almıştır;

 

2016 – Online Kariyer Okulu | Sosyal Medya Uzmanlığı

2016 – Bilge Adam | Dijital Medya Uzmanlığı

2017- Eğitim AD | İleri Düzey SEO Eğitimi

2018- Analytics Akademi | İleri Düzey SEO Eğitimi

2018- Google | Dijital Atölye

Uzman olduğu konular şunlardır; SEO (Search Engine Optimization), Google Reklamları, Facebook Reklamları, İnstagram Reklamları, Sosyal Medya Yönetimi, Grafik Tasarımı, Wordpress

 

Yunus Korkmaz’ın danışmanlık verdiği ve dijital platformlardaki bilinirliklerini artırdığı markalardan bazıları şu şekildedir:

 

Kamil Keskin

Moda Sena

Birinci Sağlık Grubu

Dentnis

Dr. Onur Parlak

Sinpaş

Adze

KitapEskpres

Projede Fırsat

Tahtatarak

Sura Hotel

Text Toner

Tırnak Butik

Accascup