Current Status
Not Enrolled
Price
Get Started
Eğitim
Kaynaklar

Eğitim İçeriği

Bebek Masajı Eğitimi

Bebeklerin sağlıklı büyümelerinde en büyük yardımcınız bebek masajıdır.Etkileri saymaklabitmeyecek kadar çok ve önemlidir.Düzenli masaj ile bebeğiniz sosyalleşecek, fiziksel vezihinsel olarak bebeğinizdeki olumlu değişimleri gözlemleyeceksiniz.

Dokunmak bebekler isakinleştirir ve iletişiminizi güçlendirir.Bebeklere daha sağlıklı dokunuşlar yapılabilmesi için verdiğimiz bu eğitimden siz anne ve babalar da faydalanabilirsiniz.Anneanneler , babaanneler ve hatta bebeğin bakımını üstlenecek bakıcısı da bu eğitimi alarak bu anlamda bebeğinize faydalı olabilir.

Spa merkezi ve masaj alanı açmak isteyenler,doulalar ve emzirme danışmanları meslek grupları farketmeden bu eğitimi alabilirler.Kısacası bebeği olan,bebekle ilgili bir iş yapan herkes bu eğitimden faydalanabilir.Ve hatta faydalanmalıdır.

Bebeklere nasıl ve ne zaman dokunacağımızı bilmek, sinyallerini anlamak onlarla olan bağımızı güçlendirecek ve ortak bir dilde buluşmamızı sağlayacaktır.Sizler de bebeğinizle olan veya yaptığınız işte bebeklerle olan iletişiminizi artırmak ve onlara daha sağlıklı dokunmak istiyorsanız bebeklerle bedensel iletişim eğitimimize davetlisiniz.Haydi gelin ellerinizdeki mucize gücü sağlıklı bir şekilde bebeklere aktaralım.Onlara dokunalım.Unutmayın hayat dokunmakla başlar!

Bu eğitime ait materyalleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir.

Eğitim İçeriği

Tümünü Genişlet
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/79 Adım

About the Instructors

5 2 Yorumları

Yorumlar

Kursun Eğitmeni Öznur Ünen 3 Ocak 2022

cok guzel hazirlanmis

One person found this helpful
Kursun Eğitmeni BAŞAK YILMAZ 27 Ocak 2022

Emeği geçen herkese teşekkürler