Zirve Akademi olarak siz değerli kursiyerlerimize daha iyi hizmet verebilmek ve aldığınız eğitimlerden maksimum fayda sağlayabilmeniz için sitemizi tamamen yeni bir arayüze taşıdık.

Yeni arayüzümüz üzerinden mevcut kayıt olduğunuz eğitimlere sorunsuz bir şekilde erişmeye ve eğitimlerimizi izlemeye devam edebilirsiniz.

Yeni arayüzümüzde kullanıcı bilgileriniz ile panelinize giriş yapmak için sağ üst köşede bulunan “Kullanıcı Girişi” bölümüne tıklamanız, mevcut kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterlidir.

Hesabınıza giriş konusunda sorun yaşarsanız, bize Whatsapp destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz: 0537 480 73 16

WHATSAPP ÜZERİNDEN SORULARINIZI YÖNELTMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sahip olduğunuz eğitimlere Hesabım sayfası altında “Eğitimlerim” bölümünden ulaşabilirsiniz.

İzlemek istediğiniz eğitimin üzerine tıklayarak eğitim sayfasına gidebilir, kaldığınız yerden eğitime devam edebilirsiniz.

Eğitimlerimizi izlerken bir sonraki videoya geçmek için her eğitim videosu altında bulunan “Tamamlandı Olarak İşaretle” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Eğitimin tüm videolarını tamamladıktan sonra online sınavımıza da otomatik olarak katılabilir, sınavda başarılı olursa Online Katılım Sertifikanızı direkt olarak alabilirsiniz.

Umarım yeni arayüzümüzü beğenirsiniz! Yaşayacağınız tüm sorunlar için bize Whatsapp bilgi hattımızdan ulaşabilirsiniz: 0537 480 73 16

WHATSAPP ÜZERİNDEN SORULARINIZI YÖNELTMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!