Bu gizlilik politikası ile Zirve Akademi, internet sitesi www.zirveakademi.com.tr üzerinden kullanıcıların www.zirveakademi.com.tr’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, Adı – Soyadı, Doğum tarihi, Telefon numarası, e-posta adresi ve T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır. www.zirveakademi.com.tr kursiyerlerinin, kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

www.zirveakademi.com.tr, kişisel bilgilerin ve www.zirveakademi.com.tr kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. www.zirveakademi.com.tr bu amaçla, başka programlar kullanabilir.

Ancak, www.zirveakademi.com.tr tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.zirveakademi.com.tr bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, www.zirveakademi.com.tr haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler www.zirveakademi.com.tr tarafından da güncellenebilecektir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir. Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir. www.zirveakademi.com.tr internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, www.zirveakademi.com.tr gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

× [contact-form-7 id="2367" title="Fiyat Gör Formu"]
Whatsapp Bilgi