ZİRVEAKADEMİ KİMDİR ?

ZİRVEAKADEMİ; etik değerlere bağlı, bugün ve gelecekte en iyi eğitimi vermeyi görev bilen, yeteneklerinizin gelişmesinde sınır tanımayan, geleceğiniz için seçtiğiniz eğitimlerde en değerli yol arkadaşınız olmaya her zaman hazır bir kurumdur.

ZİRVEAKADEMİ

ZİRVEAKADEMİ KİMDİR?

“ZİRVEAKADEMi; kişisel gelişime önem veren, öğrenmenin ve öğretmenin zamanı olmadığına inanan, alanında yenilikleri takip eden değil yenilikleri sektörüne kazandıran Türkiye’nin en kaliteli ve önemli eğitim kurumudur.”

Online ve yüz yüze gerçekleştirdiğimiz farklı eğitim konularımız ile mesleki ve kişisel gelişiminizde farkındalık yaratmak en önemli hedeflerimizden biridir.

Sertifikalı ve Onaylı eğitimlerimiz ile bireysel ya da kurumsal olarak yaptığınız eğitim yatırımları başarılı kazançlar olarak karşınıza çıkar.

Eğitimin önemini biliyor ve modern yöntemlerle sizlere en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Değerli olan zamanı tüketmeden fayda odaklı çalışmalar ile zaman kazanmanızı sağlıyoruz. Güven duygusuna önem veriyor, sunduğumuz hizmetlerin sizleri memnun etmesini hedefliyoruz.

Balgat, Mahallesi, Nasuh Akar, Süleyman Hacıabdullahoğlu Cd. No:5 Daire:4, 06520 Çankaya/Ankara

iletisim@zirveakademi.com.tr

(0312) 285 00 44

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerinden Takip Edebilir, Merak Ettiğiniz Tüm Soruları İletişim Formu Üzerinden İletebilirsiniz.

× [contact-form-7 id="2367" title="Fiyat Gör Formu"]
Whatsapp Bilgi