İletişim

  • Nasuh Akar Mahallesi Süleyman Hacı Abdullahoğlu Caddesi NO:5/4 Balgat - Çankaya / Ankara
  • 0312 285 00 44
  • info@zirveakademi.com.tr

Hakkımızda

Zirve Akademi Kimdir?

Zirve Akademi; kişisel gelişime önem veren, öğrenmenin ve öğretmenin zamanı olmadığına inanan, alanında yenilikleri takip eden değil yenilikleri sektörüne kazandıran Türkiye’nin en kaliteli ve önemli eğitim kurumudur.

Online ve yüz yüze gerçekleştirdiğimiz farklı eğitim konularımız ile mesleki ve kişisel gelişiminizde farkındalık yaratmak en önemli hedeflerimizden biridir.

Sertifikalı ve Onaylı eğitimlerimiz ile bireysel ya da kurumsal olarak yaptığınız eğitim yatırımları başarılı kazançlar olarak karşınıza çıkar.

Hedefe Giden Yolda;

Eğitimin önemini biliyor ve modern yöntemlerle sizlere en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Değerli olan zamanı tüketmeden fayda odaklı çalışmalar ile zaman kazanmanızı sağlıyoruz. Güven duygusuna önem veriyor, sunduğumuz hizmetlerin sizleri memnun etmesini hedefliyoruz.

“Kaliteli eğitim, kaliteli eğitmen” düşüncesiyle alanında uzman kadromuzu özenle hazırlıyor, sizlerle kaliteli bir geleceğin adımlarını atıyoruz.

Sonuç olarak;

Zirve Akademi; etik değerlere bağlı, bugün ve gelecekte en iyi eğitimi vermeyi görev bilen, yeteneklerinizin gelişmesinde sınır tanımayan, geleceğiniz için seçtiğiniz eğitimlerde en değerli yol arkadaşınız olmaya her zaman hazır bir kurumdur.

Ankara ofisimizde sizlere kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.  

Belgelerimiz

BİZ KİMİZ

× [contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Whatsapp Bilgi