Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
Eğitim
Kaynaklar

Nöro-Linguistik Programlama (NLP)’nin Diploma  Kursuna hoş geldiniz.

Yepyeni bir olasılıklar, gelişim ve düşünce süreçleri dünyasına açılacak harika bir seyahate çıkmak üzeresiniz. Üstelik bu seyahat sadece sizi etkilemeyecek! Çünkü kendi içimizde gerçekleştirdiğimiz değişiklikler özel ve meslek yaşantılarımızda ilişkiye girdiğimiz bütün insanları da etkiler.

Alacağınız öğrenim bugüne kadar binlerce insanın kendi seçtiği yaşamı yaratmasına yardımcı olmuştur. Pek çok insan için bu diplomalı kurs, kendi yaşamlarında yeni alanları keşfetmelerine yol açacak seyahatin sadece ilk adımıdır. Kendi yolunu zaten seçmiş olanlar içinse, eskiden kendilerini engellemiş olan bazı konuların çözümlenmesine yardımcı olacaktır.

Burada unutulmaması gereken nokta şudur: NLP kursunda öğrenme ve keşif her bireyin kendisine özeldir. Hepimiz birer birey olduğumuz için bütün olasılıkları araştırmaktan ve soru sormaktan lütfen çekinmeyin. Zaten NLP’nin temeli de basit bir sorudur: ‘Nasıl yapılır?’

Bu kurs aşağıdaki alanlarda yararlı olacak bir dizi becerileri keşfedeceğiniz pratik bir programdır:

Dünyada nasıl işlerlik gösterdiğinizi keşfetmek

İsteklerinizi elde etme yönünde hedefler koymak

İletişim becerilerinizi geliştirmek

Diğer insanları kibarca etkilemeyi öğrenmek

Olumlu değişiklikler yapmak

Kullanılan materyaller NLP adı verilen geniş kapsamlı malzeme, araç ve teknikler arasından seçilmiştir..

İyi yolculuklar dileriz

Bu eğitime ait materyalleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir.

About the Instructors

1971 yılında İstanbul’da doğan Didem Moralıoğlu; NLP kişisel gelişim teknolojisini; hem kişisel hem de kurumsal markalaşma süreçleriyle birleştiren marka danışmanı, uluslararası (ICF) ilişki koçu ve yazardır. Lise öğrenimini Özel Şişli Terakki Lisesi’n de tamamladıktan sonra, ardından erken yaşlardan itibaren ilgi duyduğu sanat eğitimi için Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bitirdi. Daha sonra California State Üniversitesinde reklam ve pazarlama üzerine eğitimler aldı.

Profesyonel iş hayatının ilk 15 yılını, Carrefour, Nike, Garanti Bankası gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarında pazarlama ve markalaşma süreçlerinin yönetimi konusunda çalıştı. NLP kişisel gelişim teknolojileriyle kişisel ve kurumsal markalaşma süreçlerini birleştiren Didem Moralıoğlu, 10 yıldır markalaşma ve NLP kişisel gelişim teknolojileri alanında danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.
Ayrıca, Türkiye’nin önde gelen web siteleri ve dergilerinde; Harvard Business Review, Milliyet Gazetesi, Pembe Nar, Market dergisi ve perakende.org için köşe yazarlığı yapmaktadır.
2014 yılında; Ben Marka Olsam, 2015 yılında; Seni Yine Severdim ve 2017 yılında Kaf Dağı’nın Pusulası kitaplarını çıkardı.
4.5 1 Yorumları

Yorumlar

Kursun Eğitmeni FATMA GEÇGEL 13 Mayıs 2020

Sümeyra Hanım çok ilgili çok nazik ve işine dörtle sarılan müthiş bir insan onu tanıdığım için çok mutlu oldum .

One person found this helpful