Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started

Eğitim İçeriği

MUDRANIN SİHRİ

Mudra ‘mühür’, ‘işaret’ veya ‘jest’ anlamına gelir.

Yoganın simyasında mudralar  fiziksel ve suptil bedenlerde enerjinin sağlıklı olarak sirküle etmesini destekleyen pratiklerdir.

Bizler ellerimizi veya parmaklarımızı veya parmak uçlarımızı birleştirdiğimizde hem fiziksel hem de enerjetik olarak farklı etkiler yaratabiliriz. Mudralar prananın akışının gerçekleşebilmesi için enerjetik mühürler olarak bize hizmet eder, bu da kendi iç dönüşümümüzün simyasını ateşler.

10 farklı el mudrası keşfedeceğimiz bu programda Gülin Zeytunlu yoganın sihirli pratiği olan mudraları kendi pratiklerimize ve yaşamımızın içine örmenin yollarını anlatıyor.

Ellerimizdeki farklı elemental etkilerle duygu durumumuzu  etkileyebileceğimizin ve böylece mudranının sihriyle  belirli enerji devreleri yaratabileceğimizin keşfine hoş geldiniz.

Lütfen bu mudraları içeriden güçlenmek ve yaşamın rüzgarlarıyla daha etkin bir şekilde dans edebilmek için  araçlar olarak görün.  Kendi bedeninize zihninize ve duygu durumunuza nüfuz ettiğiniz bu keşif alanında sihrin keyfini çıkartın, çünkü mudra memnuniyet veren demek…

Gülin Zeytunlu….

About the Instructors

Yoganın bir öğrencisi olarak kendimizle olan her türlü ilişkiyi dönüştürebilecek olan tüm yollarla ilgileniyorum. Yoganın bizlere bilinçli bir var olma hali sunduğuna olan inancımın en iyi ifade bulduğu sistem olan Shiva Rea tarafından yaratılan Prana Flow sisteminin adanmış bir öğrencisi ve öğretmeniyim . Bana göre yoga, kendimizle bizi saran arasında bir birleşme hali. Kendi tadına bakmanın dönüştüren gücü. Yoga bizi kendi fiziksel bedenimizin kapısına getirir, nefes basit bir köprüdür ve hücrelerimizde yaşayan organik zeka kendimizi fark etmek ve içimizdeki ilahi olan öze ulaşmak için bir yoldur. Gülin Zeytunlu 10 yılı aşkın bir süredir kurucusu olduğu Karma Yoga’da yogaya ve yaşama dair olan bilgilerini öğrencilerle paylaşıyor. Türkiye dışında Hindistan’da İspanya’da ve İsveç’te eğitmenlik eğitimleri düzenliyor. ‘Modern Yoga’nın Kadim Tarihi’ isimli bir kitabı olan Gülin aynı zamanda Ege Üniversitesi’nde Yüksek Lisans Öğrencilerine yoga dersleri veriyor. Gülin Zeytunlu’nun Shiva Kumar ile birlikte yarattığı Vedik Mantralar isimli bir de CD’si var.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorum Yapan Sen Ol.