Current Status
Not Enrolled
Price
Get Started

Eğitim İçeriği

MUDRANIN SİHRİ

Mudra ‘mühür’, ‘işaret’ veya ‘jest’ anlamına gelir.

Yoganın simyasında mudralar  fiziksel ve suptil bedenlerde enerjinin sağlıklı olarak sirküle etmesini destekleyen pratiklerdir.

Bizler ellerimizi veya parmaklarımızı veya parmak uçlarımızı birleştirdiğimizde hem fiziksel hem de enerjetik olarak farklı etkiler yaratabiliriz. Mudralar prananın akışının gerçekleşebilmesi için enerjetik mühürler olarak bize hizmet eder, bu da kendi iç dönüşümümüzün simyasını ateşler.

10 farklı el mudrası keşfedeceğimiz bu programda Gülin Zeytunlu yoganın sihirli pratiği olan mudraları kendi pratiklerimize ve yaşamımızın içine örmenin yollarını anlatıyor.

Ellerimizdeki farklı elemental etkilerle duygu durumumuzu  etkileyebileceğimizin ve böylece mudranının sihriyle  belirli enerji devreleri yaratabileceğimizin keşfine hoş geldiniz.

Lütfen bu mudraları içeriden güçlenmek ve yaşamın rüzgarlarıyla daha etkin bir şekilde dans edebilmek için  araçlar olarak görün.  Kendi bedeninize zihninize ve duygu durumunuza nüfuz ettiğiniz bu keşif alanında sihrin keyfini çıkartın, çünkü mudra memnuniyet veren demek…

Gülin Zeytunlu….

About the Instructors

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorum Yapan Sen Ol.