Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started

Nedir Zihinsel Detoks?

Geçmişte yaşadığımız tüm tecrübeler, duyu organlarımız vasıtası ile alınarak gene duygularımızın yardımıyla beynimize kaydedilmektedir. Bu duygulara bazen kişinin değişimi ve öğrenme süreçleri karşısında bir direnç oluşturmakta ve bu direnç karşısında da amaçlarına ve hedeflerine ulaşmakta engel olmaktadır. Bunlar tır.pki bakteriler ve virüsler gibi kişinin çok şey yapabileceği halde daha azını yapabilmesine veya hiçbir şey yapamamasına neden olu

İşte “Zihinsel Detoks” programı ile kişinin geçmişinde yaşadığı bazı sorunların farkına varmasına ve NLP teknikleriyle bu sorunları bilinç altı düzeyinde ortaya kaldıran bir programdır. NLP teknikleri, NLP bilgileri ile birlikte Bioenerji ve reiki kullanılarak NLP ve Bioenerji Uzmanı Didem Moralıoğlu tarafından aktarılan bilgiler kendi hayatınızı kendi kararlarınızla yönetmeye başlamanızı sağlayacaktır.

Zihinsel Detoks programı ile sorunlarınızın nedenlerini keşfedebilir, etkisinden kurtulabilir, kaynaklarınızı daha kolay kullanabilir hale gelebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

En kısa uygulama ile, en uzun ve en kalıcı çözümler sağlayan psikoterapi yöntemlerinden biri olan “Bilişsel Davranışçı Terapi” tekniklerini baz alarak bu program hazırlanmıştır. Bu eğitimi alan kişiler, olaylar karsısında ortaya çıkan otomatik düsüncelerini fark edecek, bu düşüncelerini daha gerçekçi, daha uygun ve daha yararlı hale getirerek, davranışlarını ve doğal olarak sonuçları değiştirecek.

Eğitimin içerdiği konular;

🌀Geçmişi bırakıp, geçmişin izlerini silmek;

🌀Duyguların esiri olmadan yaşamak,

🌀Stres ve panik ataktan kurulmak,

🌀Negatif düşünceden kurtulmak,

🌀Uykusuzluk,

🌀Suçluluk ve öfke

🌀Kendini affetmek

Kimler Katılmalı;

  • İlgi duyan herkes katılabilir

Verilecek Belge;

  • Katılım Belgesi

About the Instructors

1971 yılında İstanbul’da doğan Didem Moralıoğlu; NLP kişisel gelişim teknolojisini; hem kişisel hem de kurumsal markalaşma süreçleriyle birleştiren marka danışmanı, uluslararası (ICF) ilişki koçu ve yazardır. Lise öğrenimini Özel Şişli Terakki Lisesi’n de tamamladıktan sonra, ardından erken yaşlardan itibaren ilgi duyduğu sanat eğitimi için Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni bitirdi. Daha sonra California State Üniversitesinde reklam ve pazarlama üzerine eğitimler aldı.

Profesyonel iş hayatının ilk 15 yılını, Carrefour, Nike, Garanti Bankası gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarında pazarlama ve markalaşma süreçlerinin yönetimi konusunda çalıştı. NLP kişisel gelişim teknolojileriyle kişisel ve kurumsal markalaşma süreçlerini birleştiren Didem Moralıoğlu, 10 yıldır markalaşma ve NLP kişisel gelişim teknolojileri alanında danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.
Ayrıca, Türkiye’nin önde gelen web siteleri ve dergilerinde; Harvard Business Review, Milliyet Gazetesi, Pembe Nar, Market dergisi ve perakende.org için köşe yazarlığı yapmaktadır.
2014 yılında; Ben Marka Olsam, 2015 yılında; Seni Yine Severdim ve 2017 yılında Kaf Dağı’nın Pusulası kitaplarını çıkardı.

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorum Yapan Sen Ol.