Current Status
Not Enrolled
Price
Get Started

Nedir Zihinsel Detoks?

Geçmişte yaşadığımız tüm tecrübeler, duyu organlarımız vasıtası ile alınarak gene duygularımızın yardımıyla beynimize kaydedilmektedir. Bu duygulara bazen kişinin değişimi ve öğrenme süreçleri karşısında bir direnç oluşturmakta ve bu direnç karşısında da amaçlarına ve hedeflerine ulaşmakta engel olmaktadır. Bunlar tır.pki bakteriler ve virüsler gibi kişinin çok şey yapabileceği halde daha azını yapabilmesine veya hiçbir şey yapamamasına neden olu

İşte “Zihinsel Detoks” programı ile kişinin geçmişinde yaşadığı bazı sorunların farkına varmasına ve NLP teknikleriyle bu sorunları bilinç altı düzeyinde ortaya kaldıran bir programdır. NLP teknikleri, NLP bilgileri ile birlikte Bioenerji ve reiki kullanılarak NLP ve Bioenerji Uzmanı Didem Moralıoğlu tarafından aktarılan bilgiler kendi hayatınızı kendi kararlarınızla yönetmeye başlamanızı sağlayacaktır.

Zihinsel Detoks programı ile sorunlarınızın nedenlerini keşfedebilir, etkisinden kurtulabilir, kaynaklarınızı daha kolay kullanabilir hale gelebilirsiniz.

Eğitim İçeriği

En kısa uygulama ile, en uzun ve en kalıcı çözümler sağlayan psikoterapi yöntemlerinden biri olan “Bilişsel Davranışçı Terapi” tekniklerini baz alarak bu program hazırlanmıştır. Bu eğitimi alan kişiler, olaylar karsısında ortaya çıkan otomatik düsüncelerini fark edecek, bu düşüncelerini daha gerçekçi, daha uygun ve daha yararlı hale getirerek, davranışlarını ve doğal olarak sonuçları değiştirecek.

Eğitimin içerdiği konular;

🌀Geçmişi bırakıp, geçmişin izlerini silmek;

🌀Duyguların esiri olmadan yaşamak,

🌀Stres ve panik ataktan kurulmak,

🌀Negatif düşünceden kurtulmak,

🌀Uykusuzluk,

🌀Suçluluk ve öfke

🌀Kendini affetmek

Kimler Katılmalı;

  • İlgi duyan herkes katılabilir

Verilecek Belge;

  • Katılım Belgesi

About the Instructors

Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorum Yapan Sen Ol.